Idioma:
0.00
Contacte
972 200 280
Pots pagar de forma segura amb:
Pharmagrip 10 sobres
Zoom

Pharmagrip 10 sobres

Ref: 888537
Preu IVA inclós:
Quantitat
Descripció

Descripció: Pharmagrip és la combinació d'analgèsic, antipirètic, anatgonista histaminèrgic i descongestionant naso/faringi.

Indicacions: Alleujament simptomàtic de processos catarrals i grip que cursin febre, dolor lleu o moderat i congestió nasal.

Posologia:
Adults i nens majors de 14 anys: 1 sobre/6-8h. Dosi màxima: 6 sobres/dia.

Principi actiu: Paracetamol 650mg, fenilefrina clorhidrat 10mg, clorfenamina maleat 4mg.

Prospecte
Newsletter
eCommerce by tlgcommerce.es
On Farma Line
© 2014 ON LINE farmacia · All rights reserved